מלאו טופס לחזרה

ברוכים הבאים לאתר אריק שלו ושות' משרד עורכי דין

ייצוג עובדים בכירים

בין אם אתם רוצים לשכור את שירותיו החיצוניים של עורך דין לשם ייצוג בכירים בדיני עבודה ובין אם אתם מעוניינים לצרף לצוות העובדים שלכם אותו, יש להבין את המשמעות של ייצוג עובדים בכירים באמצעות עורכי הדין. אנו ממש מבקשים ממכם, תקפידו על קריאה רציפה של המאמר שלפניכם, וכך תרחיבו את ההשכלה שלכם בתחום.

ייצוג בכירים בדיני עבודה

שירותי ייצוג בכירים בדיני עבודה

עורכי הדין שמספקים ייצוג עובדים בכירים מקפידים על מתן ייעוץ משפטי ברור, מוכוון תוצאות ומעשי בכל המישורים של דיני עבודה. עורכי דין אלו מציעים ייצוג משפטי יעיל וחזק בהתרחש מחלוקות במקום העבודה, כמו גם הגעה לתובנות חשובות בהיבט של מה היא הדרך הכי מיטבית ליישום הלכה למעשה ואף לביסוס של שיטות עבודה מהימנות או מציאותיות.

הם מבצעים הבחנה והבנה של הנושאים המשפטיים או העסקיים כאחד שכה מייחדים את כל מיני סוגי המגזרים העסקיים. עורכי דין אלו פועלים מתוך הבנה מלאה של סיכוני המוניטין אשר כלולים ביישום של מנעד רב של יוזמות במקום העבודה.

השירות שלהם ניתן לאלתר, וזאת משום ההכרה בעובדה שבעיות התעסוקה והעבודה של הבכירים לרוב דוחקות, וכי יש לטפל בהן באופן אפקטיבי ומידי.

האם ייצוג עובדים בכירים על ידי עורכי דין מועיל כחלק מקבוצת התגמול למנהלים?

אין כל ספק, כי ייצוג עובדים בכירים על ידי עורכי דין מועיל כחלק מן קבוצת התגמול למנהלים, בו עורכי הדין תומכים באופן משפטי בעסקים מקומיים לשם יצירת הסדרי העסקה מתאימים לעובדים בכלל, ואף לעובדים בכירים בפרט.

במה בא לידי ביטוי ייצוג עובדים בכירים על ידי עורכי דין?

ייצוג עובדים בכירים על ידי עורכי הדין בתחום העבודה או התעסוקה מתבצע מתוך הבנה עמוקה, באמצעות ייעוץ בחיי השגרה, בתחומים משפטים או עסקיים ספציפיים שעמם מתמודדים החברות, כולל מתן ייעוץ קריטי ביחס למימון, מציאת פתרונות של סכסוכי עובדים בכירים, היקשים בנוגע לעזיבתם את מקום העבודה, שמירה על מדיניות החברה, וגיוס תפקידי מפתח לשם הגדלת היקפי החברה, וכיוצא בכך.

עורכי הדין מאוד מודעים לצורכים של ניהול סיכון מוניטין ומותגים בהתחשב בתחרות העזה על עובדים מוכשרים ובכירים בשוק, תוך כדי כך שהם מספקים ייעוץ יצירתי והבנה מעמיקה של הפרקטיקה בשוק, פתרונות מעשיים ופרואקטיביים, וכולי.

כיצד מתנהל בפועל התהליך של הגשת תביעה בבית הדין לעבודה?

במפגש לשם ייצוג ליטיגציה מקצועי בבית הדין לעבודה, צוות עורכי הדין ינחה אתכם בשלבי התהליך נגד המעסיקים שלכם בין כתלי בית הדין לעבודה, וזאת באמצעות נקיטה בפעולות כדלקמן:

  • ראשית כל הם יאזינו בקשב רב לפרטי המקרה שלכם.
  • בשלב הבא ייקראו בעיון כל המסמכים אשר עליהם הנכם מתבססים. כמו כן, עורכי הדין יבקשו ממכם לאסוף עוד מסמכים.
  • תקבלו מהם המלצות באומדן סיכויי ההצלחה שלכם, תוך כדי הערכה בגדול מה בדיוק צפוי להתקבל עם הצלחת התביעה המשפטית שלכם.
  • ביחד תבנו תכנית אסטרטגית, לשם ניהול כל ההליכים המשפטיים הבאים, תוך כדי שליחת מכתב, לפי הצורך, בדרישות בשביל המעסיק שלכם.
  • ובשלב האחרון תוגש התביעה אל מול המעסיק שלכם בבית הדין לעבודה.

במה בא לידי ביטוי פועלו של עורך הדין אריק שלו באופן כללי ובטיפול ייצוג בכירים בדיני עבודה?

עורך דין אריק שלו פועל באופן שוטף מתוך מקום של מקצועיות בייצוג של עובדים בכירים, תוך דיון מעמיק ופורה בשוטף על שפע של תחומים שעשויים להשפיע על מארג העבודה המתפתח, ועל משרות עם צמיחה גבוהה.

המשרד מייצג עובדים בכירים ומעסיקים במקרים של סכסוכים עסקיים במשא ומתן, בבתי הדין האזוריים, בבית הדין הארצי והעליון, ובתביעות אזרחיות בבתי המשפט.

שתפו:

/ 5.

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
לקבלת ייעוץ/ייצוג משפטי ללא התחייבות
דרכי התקשרות
רח' תובל 13 רמת גן 5252228
לקבלת ייעוץ/ייצוג משפטי ללא התחייבות

ברוכים הבאים לאתר אריק שלו ושות' משרד עורכי דין

דילוג לתוכן