משרד עורכי דין דיני עבודה, אריק שלו ושות'

עברית |  English |  русский |  العربية
חפש באתר:
search

תחומי עיסוק המשרד >>
דיני עבודה - דיני נזיקין
פורום דיני עבודה
עורכי דין דיני עבודה
זכויות עובדים
פיטורים
פיטורין בהריון
הודעה מוקדמת
פיצויי פיטורין
הלנת שכר
פירוק חברות
הסתדרות
חוקי עבודה
חוזה עבודה
דמי הבראה
דמי מחלה
הטרדה מינית בעבודה
איזור לחברים
דיני נזיקין - ביטוח לאומי
תאונת עבודה
נכות כללית
נפגעי פעולות איבה
אובדן כושר עבודה
ביטוח לאומי
תאונות דרכים
משהב"ט- קצין תגמולים
חברות ביטוח
נזקי גוף
ועדה רפואית
פטור ממס הכנסה
גמלת ניידות
מידע לעובד
מידע למעסיק
מידע משפטי
לקסיקון דיני עבודה

חשוב לדעת

גובה שכר המינימום

גובה שכר המינימום החודשי נכון ל- 2018, הוא 5,300 ₪ לחודש.

החזר נסיעות

החזר הנסיעות המירבי ליום, עומד על 22.60 ש"ח ליום.

גובה דמי הבראה

שווי יום הבראה במגזר הפרטי עומד על- 378 ש"ח ליום, ובמגזר הציבורי הוא עומד על 423 ש"ח לכל יום הבראה (מעודכן לאוגוסט 2017)

דיני עבודה   >  פורומים דיני עבודה   >  פורום דיני עבודה

פורום דיני עבודה

בפורום זה ייעשה מאמץ ליתן תשובות מהירות ומדוייקות לשאלות בתחום דיני העבודה.

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד אריק שלו, עו"ד מומחה לדיני עבודה וע"י צוות משרדו. המשרד מספק ייעוץ מתקדם לעובדים בכל ענפי המשק ולחברות קטנות כגדולות. מעסיקים, שכירים, הינכם מוזמנים לעשות שימוש בפורום דיני העבודה ולשאול שאלות שונות בתחום דיני עבודה. צוות המשרד יעשה מאמץ ליתן תשובות מהירות ומדוייקות ככל שניתן. האמור בפורום לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד.

+ הוספת הודעה חדשה    + לייעוץ אישי
חיפוש בפורום:

מעסיק שמרמה אותי במשכורת גמר חשבון

10/07/2019 12:21:00
עמית
אי פונה לעזרתכם הדחופה,  עבדתי שנה ושלושה חודשים (תאריך התחלה 18/3/19) אצל מעסיק
פוטרתי (24/6/19) חודש וקצת לפני החתונה שלי(15/8/19)
היום הייתה אמורה להיכנס לי משכורת, שבה התכוונתי לשלם תשלומים לחתונה והורדות הלוואות בבנק.

המעסיק שלי החליט להוסיף לי המון סעיפים שונים ומשונים שמנותקים מהמציאות על מנת להוריד משכר גמר החשבון שלי שאמור להיות גבוהה( ימי הודעה מוקדמת, תשלום חודש יוני, פדיון ימי הבראה שלא קיבלתי מעולם,פדיון.ימי חופשה, ופיצויים)

בנוסף הוריד לי חובות שהוא טוען שאני חייב לו(יש מחלוקת ) לא אישרתי לא להוריד את החוב  והוא מעולם לא ביקש ממני אישור לכך, בנוסף החוב (9658 ₪) הוא יותר מחצי מהשכר שהמעסיק טען שמגיע לי (12705)
ואם לא די בכך הוא גם הוריד לי כסף בשכר על חוב אבוד (לטענתו) של לקוח שחזרו לו שיקים אבל ממשיך לשלם לו ולשמור על קשר, ועל זה המעסיק מעיז להוריד לי כסף נוסף בשכר.

בנוסף שילם לי הרבה דברים הרבה פחות ממה שמגיע לי,
הוריד לי ימי חופשה כאוות נפשו.
לא שילם לי פיצויים

ואחרי כל זה הוא טוען(מוכח בתלוש) שאני עוד חייב לו כסף..

למרות המון ניסיונות חוזרים ונשנים שלי להגיע איתו להבנות, ולמרות שישבתי בעצמי כמו רואה חשבון וחישבתי כל מה שמגיע לי על פי החוק ושלחתי גם לאשתו(מנהלת החשבונות של החברה...) וגם אליו.
עדיין הוא מסרב לשלם מה שמגיע לי וממשיך לטעון שאני חייב להם עוד כסף

הסברתי לו שאני חודש לפני חתונה והוא גורם לי נזק בלתי הפיך אבל גם זה לא מעניין אותו והוא ממשיך בקו שלו ומלין את המשכורת שלי ומלין את הפיצויים שלי

סגור/י הודעה[ הוסף תגובה להודעה ][ ליעוץ אישי ] [ קדימה ] [ אחורה ]