משרד עורכי דין דיני עבודה, אריק שלו ושות'

עברית |  English |  русский |  العربية
חפש באתר:
search

תחומי עיסוק המשרד >>
דיני עבודה - דיני נזיקין
פורום דיני עבודה
עורכי דין דיני עבודה
זכויות עובדים
פיטורים
פיטורין בהריון
הודעה מוקדמת
פיצויי פיטורין
הלנת שכר
פירוק חברות
הסתדרות
חוקי עבודה
חוזה עבודה
דמי הבראה
דמי מחלה
הטרדה מינית בעבודה
איזור לחברים
דיני נזיקין - ביטוח לאומי
תאונת עבודה
נכות כללית
נפגעי פעולות איבה
אובדן כושר עבודה
ביטוח לאומי
תאונות דרכים
משהב"ט- קצין תגמולים
חברות ביטוח
נזקי גוף
ועדה רפואית
פטור ממס הכנסה
גמלת ניידות
מידע לעובד
מידע למעסיק
מידע משפטי
לקסיקון דיני עבודה

חשוב לדעת

גובה שכר המינימום

גובה שכר המינימום החודשי נכון ל- 2018, הוא 5,300 ₪ לחודש.

החזר נסיעות

החזר הנסיעות המירבי ליום, עומד על 22.60 ש"ח ליום.

גובה דמי הבראה

שווי יום הבראה במגזר הפרטי עומד על- 378 ש"ח ליום, ובמגזר הציבורי הוא עומד על 423 ש"ח לכל יום הבראה (מעודכן לאוגוסט 2017)

דיני עבודה   >  פורומים דיני עבודה   >  פורום דיני עבודה

פורום דיני עבודה

בפורום זה ייעשה מאמץ ליתן תשובות מהירות ומדוייקות לשאלות בתחום דיני העבודה.

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד אריק שלו, עו"ד מומחה לדיני עבודה וע"י צוות משרדו. המשרד מספק ייעוץ מתקדם לעובדים בכל ענפי המשק ולחברות קטנות כגדולות. מעסיקים, שכירים, הינכם מוזמנים לעשות שימוש בפורום דיני העבודה ולשאול שאלות שונות בתחום דיני עבודה. צוות המשרד יעשה מאמץ ליתן תשובות מהירות ומדוייקות ככל שניתן. האמור בפורום לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד.

+ הוספת הודעה חדשה    + לייעוץ אישי
חיפוש בפורום:

אי תשלום הפרשי שכר נסיעות

26/07/2018 16:58:00
שרי
שלום.
עבדתי במועצה מקומית כבר 4 שנים בתור טבחית במעון יום.
מתחילת עבודתי אצלם שולם לי בנוסף למשכורת סכום של 750 ש"ח עבור קצובת נסיעות קבוע, מכיוון שאני גרה בעיר סמוכה שאין לה תחבורה סדירה למקום העבודה, ללא קשר כמה עלה לי או כמה ימי עבודה עבדתי או היו באותו החודש.
יום אחד החליטה מנהלת המעון להוריד לי את זה (ושילמו לי פר יום עבודה) בתואנה משונה כי עובדות נוספות שעובדות איתי במעון וגרות ביישוב בו המעון נמצא, התלוננו מדוע הן לא מקבלות את השכר הזה גם כן (לא ברור לי איך הן ידעו). באותו הזמן שתקתי כי פחדתי להתלונן עקב פחד מפיטורים.
לאחר 10 חודשים הגיע מנהלת חדשה שהבינה את האבסורד ועדכנה חזרה את הנסיעות ל 750 ש"ח + שילמו לי רטרואקטיבי 3 חודשים אחורה.
לפני חודשיים, עזבתי את המעון ועברתי לעבוד כסייעת משלימה בגנים שתחת אותה המועצה, ופניתי כבר לפני חודשיים בדרישה שיחזירו לי את ההפרשים. עד עכשיו במחלקת שכר שלהם לא עונים/מתחמקים/בודקים.
לציין שמדובר בהפרשים של נסיעות של 7 חודשים מחודש 6 עד לחודש 12 לשנת 2017.
הכסף הזה חשוב לי מאוד כרגע, כי אני ללא הכנסה מסודרת.
שאלתי, מה מומלץ לי לעשות? האם לתבוע בתביעות קטנות, או בבית דין לעבודה? או אולי דרך אחרת.
תודה רבה, שרי.

סגור/י הודעה[ הוסף תגובה להודעה ][ ליעוץ אישי ] [ קדימה ] [ אחורה ]
הוספת תגובה לאי תשלום הפרשי שכר נסיעות 29/07/2018 13:22:00
מנהל הפורום
באפשרותך לפנות לבית הדין לעבודה ולדרוש את התשלום.

* האמור לעיל אינו בא במקום ייעוץ משפטי ואינו מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחראיות המשתמש בלבד.

[ הוסף תגובה להודעה ] [ ליעוץ אישי ]
הוספת תגובה לאי תשלום הפרשי שכר נסיעות 15/04/2019 17:03:00
יניב
דרושים/ות עובדים מכל הארץ למגוון של עבודות בתחומי ההייטק, כמו משרות פיתוח bi, malware analyst ,soc/siem, אבטחת מידע, reverse engineer, אבטחת מידע תשתית, ראש צוות חומרה, board design, chip design, מהנדס/ת וריפיקציה, מהנדס/ת ולידציה, מהנדס/ת ,rt/em פיתוח אלגוריתמים, devops, מנהל/ת רשת, תקשורת, תשתיות linux/ unix, ועוד משרות רבות, לפניות נא לשלוח קורות חיים לאימייל geuslhightech@gmail.com

* האמור לעיל אינו בא במקום ייעוץ משפטי ואינו מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחראיות המשתמש בלבד.

[ הוסף תגובה להודעה ] [ ליעוץ אישי ]