משרד עורכי דין דיני עבודה, אריק שלו ושות'

      עברית |  English |  русский |  العربية
חפש באתר:
search
 
תחומי עיסוק המשרד >>
דיני עבודה - דיני נזיקין
פורום דיני עבודה
עורכי דין דיני עבודה
זכויות עובדים
פיטורים
פיטורין בהריון
הודעה מוקדמת
פיצויי פיטורין
הלנת שכר
פירוק חברות
הסתדרות
חוקי עבודה
חוזה עבודה
דמי הבראה
דמי מחלה
הטרדה מינית בעבודה
איזור לחברים
דיני נזיקין - ביטוח לאומי
תאונת עבודה
נכות כללית
נפגעי פעולות איבה
אובדן כושר עבודה
ביטוח לאומי
תאונות דרכים
משהב"ט- קצין תגמולים
חברות ביטוח
נזקי גוף
ועדה רפואית
פטור ממס הכנסה
גמלת ניידות
מידע לעובד
מידע למעסיק
מידע משפטי
לקסיקון דיני עבודה

חשוב לדעת

גובה שכר המינימום

גובה שכר המינימום החודשי נכון ל- 2018, הוא 5,300 ₪ לחודש.

החזר נסיעות

החזר הנסיעות המירבי ליום, עומד על 22.60 ש"ח ליום.

גובה דמי הבראה

שווי יום הבראה במגזר הפרטי עומד על- 378 ש"ח ליום, ובמגזר הציבורי הוא עומד על 423 ש"ח לכל יום הבראה (מעודכן לאוגוסט 2017)דיני עבודה   >  פורומים דיני עבודה   >  פורום ביטוח לאומי / מימוש זכויות רפואיות

פורום ביטוח לאומי / מימוש זכויות רפואיות

כל מה שרצית לדעת על פגיעות בעבודה, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, נפגעי פעולות איבה, נכות כללית ועוד'.

 

פורום זה מנוהל ע"י עובדי משרד עורכי הדין אריק שלו ושות' ומומחים בתחום הביטוח הלאומי, הביטוח והרפואה. בין משתתפי הפורום מנהלת בכירה בביטוח הלאומי משך עשרות שנים. המשרד מספק ייעוץ וייצוג ללקוחות בתחום מימוש הזכויות הרפואיות אל מול הביטוח הלאומי, קצין תגמולים, חברות ביטוח ורשויות המס. הינכם מוזמנים לעשות שימוש בפורום מימוש זכויות רפואיות ובפורום זכויות רפואיות ולשאול שאלות שונות בסוגיות הקשורות בפגיעות בעבודה, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, נפגעי פעולות איבה, נכות כללית ועוד'. צוות המשרד יעשה מאמץ ליתן תשובות מהירות ומדוייקות ככל שניתן.האמור בפורום לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד.


 + הוספת הודעה חדשה    + לייעוץ אישי
חיפוש בפורום:

   

שמירה בשל בקע אפיגסטרי ואירועים של כליאה +מיון

01/09/2019 03:39:00
אלכס
שלום, אני בהריון 3 שלי כרגע שבוע 21 מקווה שתהיינה לידה 2. גיליתי מס חודשים טרם ההתעברות בליטה מעל הטבור, אצל כירורג הומלץ על ניתוח טרם ההריון, אך לא הספקתי כי גיליתי היריון ספונטני. בשבוע 19 היה אירוע של כליאת בקע, כשבמיון רצו לנתח, אך בגלל תכנונים שלי הצליחו להחזיר את הבקע חזרה, אירוע דומה כעבור שבוע בשבוע 20. הומלץ לי לא להתאמץ עד סיום ההריון בייחטד לא להפעיל את שרירי הבטן. הייתי אצל כירורג אחרי המקרים. אני אחות ועובדת בפגיה, לפעמים נדרש להזיז אינקובטורים, להתכופף להורים כדי להוציא להם תינוקות לידיים, להרים תינוקות במועד מעל 3-4.5 וחצי קילו ובכללי זה עבודה שיכולה להיות כמה שעות על הרגליים בלי לשבת. השאלה שלי האם יש לי סיכוי לקבל שמירת הריון? מיותר לציין שאני בחרדות וכמעט לא זזה, לא עושה עבודות בבית. מפחדת שמקרה של ניתוח בטן חירום זה יזיק לעובר. ועוד שאלה, האם גניקולוג יכול להמליץ על שמירת הריון לפי מכתב מכירורג או שאני חייבת לפנות לרופא תעסוקתי. תודה.


סגור/י הודעה[ הוסף תגובה להודעה ][ ליעוץ אישי ] [ קדימה ] [ אחורה ]