משרד עורכי דין דיני עבודה, אריק שלו ושות'

עברית |  English |  русский |  العربية
חפש באתר:
search

תחומי עיסוק המשרד >>
דיני עבודה - דיני נזיקין
פורום דיני עבודה
עורכי דין דיני עבודה
זכויות עובדים
פיטורים
פיטורין בהריון
הודעה מוקדמת
פיצויי פיטורין
הלנת שכר
פירוק חברות
הסתדרות
חוקי עבודה
חוזה עבודה
דמי הבראה
דמי מחלה
הטרדה מינית בעבודה
איזור לחברים
דיני נזיקין - ביטוח לאומי
תאונת עבודה
נכות כללית
נפגעי פעולות איבה
אובדן כושר עבודה
ביטוח לאומי
תאונות דרכים
משהב"ט- קצין תגמולים
חברות ביטוח
נזקי גוף
ועדה רפואית
פטור ממס הכנסה
גמלת ניידות
מידע לעובד
מידע למעסיק
מידע משפטי
לקסיקון דיני עבודה

חשוב לדעת

גובה שכר המינימום

גובה שכר המינימום החודשי נכון ל- 2018, הוא 5,300 ₪ לחודש.

החזר נסיעות

החזר הנסיעות המירבי ליום, עומד על 22.60 ש"ח ליום.

גובה דמי הבראה

שווי יום הבראה במגזר הפרטי עומד על- 378 ש"ח ליום, ובמגזר הציבורי הוא עומד על 423 ש"ח לכל יום הבראה (מעודכן לאוגוסט 2017)

דיני עבודה   >  פורומים דיני עבודה   >  פורום ביטוח לאומי / מימוש זכויות רפואיות

פורום ביטוח לאומי / מימוש זכויות רפואיות

כל מה שרצית לדעת על פגיעות בעבודה, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, נפגעי פעולות איבה, נכות כללית ועוד'.

פורום זה מנוהל ע"י עובדי משרד עורכי הדין אריק שלו ושות' ומומחים בתחום הביטוח הלאומי, הביטוח והרפואה. בין משתתפי הפורום מנהלת בכירה בביטוח הלאומי משך עשרות שנים. המשרד מספק ייעוץ וייצוג ללקוחות בתחום מימוש הזכויות הרפואיות אל מול הביטוח הלאומי, קצין תגמולים, חברות ביטוח ורשויות המס. הינכם מוזמנים לעשות שימוש בפורום מימוש זכויות רפואיות ובפורום זכויות רפואיות ולשאול שאלות שונות בסוגיות הקשורות בפגיעות בעבודה, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, נפגעי פעולות איבה, נכות כללית ועוד'. צוות המשרד יעשה מאמץ ליתן תשובות מהירות ומדוייקות ככל שניתן.האמור בפורום לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד.

+ הוספת הודעה חדשה    + לייעוץ אישי
חיפוש בפורום:

ביטוח לאומי דורש ממני מלא כספים

22/02/2018 16:27:00
נטשה
שלום יש לי בעיה קשה מאוד עם ביטוח לאומי לא יודעת למי לפנות כבר אני גרה אצל אנשים מבוגרים אני עוזרת להם בכל מה שהם רוצים תמורה לכך אני מקבלת מגורים אוכל שתיה וכל מה שצריך חינם אני לא מקבלת מהם משכורת לכן אני עובדת גם באיזה עבודה קטנה שמכניסה לי מעט כסף כ 500 שקל בחודש אין לי הוצאות על עצמי אז את הכסף אני חוסכת לי המעסיק שלי שמשלם לי משלם עבורי גם ביטוח לאומי ואת המיסים כחוק אלא שהוא לא נותן לי תלושי משכורת הוא לא מוכן לתת לי כעת הביטוח לאומי טוען שלא שולם כלום עבורי אני יודעת בברור שזה כן שולם רק אין לי הוכחה הם דורשים ממני הון תועפות אין לי מאפו לתת להם הגעתי איתם לאיזה הסדר פתאום הם דורשים ממני כספים על שנים אחרות השאלה שלי מה עושים עם דבר כזה והאם יש אפשרות לדרוש ולקבל השלמת הכנסה יש לי איזה חיסכון בבנק כמה שנים ראיתי באתר הביטוח לאומי שאני יכולה לקבל קצבה כזאת לפי המחשבונים שלהם אני מחפשת עורך דין שיכנס פה יבדוק ויסדיר לי מה שצריך כדי לקבל ואז לשלם להם מזה מה עושים במקרה כזה וכמה זה אמור לעלות האם יש אפשרות שעורך דין יעשה תעבודה וייקח אחוזים לדוגמה 10 אחוז ממה שאקבל במקום שכר טרחה

סגור/י הודעה[ הוסף תגובה להודעה ][ ליעוץ אישי ] [ קדימה ] [ אחורה ]
הוספת תגובה לביטוח לאומי דורש ממני מלא כספים 02/04/2018 17:11:00
מנהל הפורום
יכול להיות שלאור העובדה שלכאורה בפועל ההכנסה שלך הינה 500 ש"ח שבאפשרותך לפנות להבטחת הכנסה ולקבל תשלום מביטוח לאומי.

* האמור לעיל אינו בא במקום ייעוץ משפטי ואינו מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחראיות המשתמש בלבד.

[ הוסף תגובה להודעה ] [ ליעוץ אישי ]